OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zderzenie BMW i Renault (ZDJĘCIA)

Zderzenie BMW i Renault (ZDJĘCIA)

Około godziny 14 na obrzeżach Raszkowa doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Na miejsce wysłano policję oraz jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej.

Do zderzenie doszło na wyjeździe z Raszkowa w stronę Moszczanki. Sprawcą okazał się kierowca renault megane.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Tortowy strach na sesji? Radnych odgrodzono taśmą od mieszkańców
13 komentarzy
Hubert z Wenecjiii
1 rok temu

Kupię ta BMW. Odezwij się fb

OLOL
1 rok temu

ale żeby aż opona zeszła z felgi …???? Coś mi tu nie pasuje….

Hubert z Wenecjiii
1 rok temu

Miałem taką . Tylko kocham BMW i AUDI to prestiż

007
1 rok temu

Wygląda na to że ludzie wzięli sprawy w swoje rece i zaczeli eliminować buraków z bmw 😂👍🏼

Czytelnik
odpowiada  007
1 rok temu

Ciebie buraku powinni wyeliminować z sekcji komentarze.

Cudok
odpowiada  Czytelnik
1 rok temu

Co ty chcesz od porucznika Borowicza

Jurek.
odpowiada  007
1 rok temu

Fakt, a także , kobiety za kierownicą

Cudok
odpowiada  Jurek.
1 rok temu

Baba za kierownicą . To problem . Trzeba na nie dodatkowo uważać żeby ci z dupy garażu nie zrobiła .

Agata
odpowiada  Jurek.
1 rok temu

Bara bara i oberek utargany .

Xyz
odpowiada  007
1 rok temu

A ty buraki naucz się czytać komentarze

AAAAAAAAAA
odpowiada  007
1 rok temu

przejedź sie raz mocnym , tylnonapędowym BMW . Zrozumiesz ,że Twoje poprzednie życie na przednionapędowych młynkach było niczym strata czasu B….óg M…..nie W….ybrał

Hubert z Wenecjiii
odpowiada  AAAAAAAAAA
1 rok temu

To masz rację . Tylko BMW m

Gargus
1 rok temu

Ciekol ta Megane dzisiaj pod galerią . Myślę coś wywinie . No i masz 😄

13
0
Napisz co o tym sądziszx
×