OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zderzyli się przy lodziarni (ZDJĘCIA)

Zderzyli się przy lodziarni (ZDJĘCIA)

Po godzinie 15 przy lodziarni na ulicy Raszkowskiej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do kolizji dwóch aut osobowych. Kobieta zaparkowała volvo przy lodziarni pod kątem 45 stopni.

Cofając wjechała na jezdnię i nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu samochodowi marki honda.

W volvo porysował się zderzak i pękła plastikowa osłona obudowa lampki. Honda doznała mocnego wgniecenia nadkola i uszkodzenia przedniego reflektora.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Antoni Macierewicz głównym gościem obchodów
17 komentarzy
nwe
3 lat temu

Ale urwał ……………

17
0
Napisz co o tym sądziszx
×