OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Tu będzie się lało!

Tu będzie się lało!

Dziś na ostrowskich morsach będzie można bez ograniczeń kultywować „Lany poniedziałek”. Będzie to jedyne miejsce, gdzie można oblać drugą osobę wodą i nie ponieść konsekwencji. Oczywiście jeśli popryskamy kogoś wodą w domu, to również nam nic nie będzie groziło. Gorzej jeśli przyszłoby komuś do głowy oblać osoby idące np. do kościoła.

Ostrowskie morsy na małym zbiorniku kompleksu Piaski-Szczygliczka będą kultywować wielkie lanie wody. Punktualnie o godzinie 12 rozpocznie się „bitwa na wiadra”. To właśnie to akcesorium jest najbardziej pożądane i właściwe do lania wody. Niektórzy wykorzystują miski czy plastikowe zabawki.

Tak to wyglądało rok temu:

i w poprzednich latach:

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Koszulki męskie na każdą okazję – 3 modele, które musisz mieć w swojej szafie
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×