OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Pleszewianin rozbił auta przy Przepompowni

Pleszewianin rozbił auta przy Przepompowni

Przed godziną 23 na skrzyżowaniu przy byłej przepompowni doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Kierowca z renault kadjar na pleszewskich tablicach rejestracyjnych jadąc od wiaduktu krotoszyńskiego skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo na oplu.

Do zdarzenia wysłano straż pożarną oraz policję. Nikt nie odniósł obrażeń.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wracali do domu. Przelecieli nad rowem na obwodnicy Ostrowa (ZDJĘCIA)
9 komentarzy
Andrzej D..a
4 lat temu

Podobno ukr dużo śmiga na ppl żeby nie kłuć w oczy flagą.

Ostrowianin
4 lat temu

Zmieńcie płytę, bo to już staje się śmieszne te komentarze typu PPL, PKR, PK, POT… tylko POS same gwiazdy i mistrzowie kierownicy. Jak w Kaliszu, czy Pleszewie, Krotoszynie ktoś na POS spowoduje wypadek no to oczywiście winne złe oznakowanie ulicy, zła nawierzchnie, słońce które oślepiło mistrza kierownicy POS ……..

hmm
odpowiada  Ostrowianin
4 lat temu

widać mało jeździsz autem

£%$_#×€"*::£$6÷7
4 lat temu

Ze wsi Jonek na PPL wjechał do miasta i się pogubił🤣
Znaki są wszędzie te same czy w mieście lub na wsi!

Jest fajnie.
4 lat temu

Wczoraj jeździłem po Ostrowie i właśnie PPL rejestrację dominowały w ruchu, to do galerii lub na piaski no i co do stylu jazdy to masakra. PPL bije PKR.

Miejscowy
4 lat temu

Wiadomo –
Pojazd
Przywieziony
Lawetą
i wszystko jasne.

niki
odpowiada  Miejscowy
4 lat temu

I NA LAWECIE ODJEDZIE NA WIEŚŚŚŚŚ!!!!!!!!!!

Ugo
4 lat temu

Nie patrzą na znaki

Lividium
4 lat temu

PPL pojazd przywieziony lawetą i na lawecie odwieziony

9
0
Napisz co o tym sądziszx
×