OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
„James  Bond” na Rondzie Bankowym

„James Bond” na Rondzie Bankowym

Na redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy kolejne nagranie z Ronda Bankowego. Tym razem widać na nim peugeota, którego kierowca przygotowuje się do pokonania zdradzieckiego skrzyżowania o ruchu okrężnym. Nagle rusza i… pojawiają się efekty jak z auta, którym kierował prawdziwy James Bond.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  30. Dni Odolanowa. Trzy dni koncertów, atrakcji i świętowania
31 komentarzy
Super Marian
4 lat temu

Na złom takie cos niepowinno jeździec kto podbił przegląd zabrsc dowód

rrrr
4 lat temu

tez złomy powinni utylizowac

31
0
Napisz co o tym sądziszx
×