OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Pożar garaży przy Świetlicowej

Pożar garaży przy Świetlicowej

Przed godziną 14 zgłoszono pożar budynku przy ulicy Świetlicowej w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce wysłano na początku dwa wozy gaśnicze oraz podnośnik.

Po dojeździe okazało się, że płomienie zajęły także drugi budynek typu garaż. Poproszono o wsparcie jednostki OSP Wtorek oraz przyjazd ciężkiego wozu gaśnicze go z Ostrowa.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Nie wiadomo, który z budynków pierwszy zaczął się palić. Tylko jeden z nich był ubezpieczony.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Projekt OSW rozgrzał ostrowski Amfiteatr. Młodzież pokazała swoją siłę!
1 Komentarz
Wioletta S.
4 lat temu

Dobrze że nie na Konopnickiej i dobrze że nie Meriva spod siódemki…

1
0
Napisz co o tym sądziszx
×