OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Morsy zmagały się z deszczem i wiatrem

Morsy zmagały się z deszczem i wiatrem

Około 70 osób, wbrew silnemu wiatrowi i przelotnemu deszczowi, zgromadziło się na ostrowskich Piaskach, by wziąć udział w cotygodniowej kąpieli. Do końca sezonu zostały 3 tygodnie, a wtedy odbędzie się tradycyjna „wojna na wiadra”.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wyjeżdżali spod baru. Volkswagen urwał przód ich auta (ZDJĘCIA)
10 komentarzy
Janke
5 lat temu

A potem wielki żal że testy słabe służba do niczego żałosne

lady
5 lat temu

Zakażonych wciąż przybywa. Powiat ostrowski kolejny raz z największą liczbą

Don Pablo
5 lat temu

Co za kur… patola na pokaz.W domu lodowatej wody do wanny i siedz do woli będziesz trendy i fitt tylko dla siebie i nikt nie będzie śmiał się z idiotycznych zachowań żal pl

Zyczliwy
5 lat temu

Prawidłowo morsy kapia się nago będzie więcej odslon a ten mlody polknal.zabe

Ostatnio edytowany 5 lat temu by Zyczliwy
mors
5 lat temu

Prawdziwy mors, to facet w oddali na 1 i 2 zdjęciu.

IceT
5 lat temu

Najwięcej morsów na piaskach jest zazwyczaj w połowie Lipca.

konik polno-morski podgatunek wiejsko-miejski
5 lat temu

hałasu z głośników narobili jak zawsze?

Llll
5 lat temu

O matko ile ma lat ten młodzieniec który wychodzi z wody?:O

O S W
5 lat temu

Najważniejsze, że fotki ładne wyszły na facebooki czy tam inne instagramy, reszta nie ważna.

ehh
5 lat temu

Za jakiś czas wrzucicie „Morsy zmagały się z upałem”.

10
0
Napisz co o tym sądziszx
×