OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Protest kobiet w deszczu

Protest kobiet w deszczu

W deszczu rozpoczął się piątkowy protest kobiet i sympatyków, którzy postanowili pospacerować się ulicami Ostrowa. Niespełna 200 osobowa grupa zgromadziła się na końcu parkingu przy galerii Ostrovia. 

+

Większość szła pieszo, trzymając parasole i transparenty. Zgodnie z zaleceniami policji grupa szła chodnikami przestrzegając przepisów ruchu drogowego.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Zaginął młody ostrowianin. Ktokolwiek widział!
131 komentarzy
131
0
Napisz co o tym sądziszx
×