OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Radny miejski i dziennikarz z koronawirusem

Radny miejski i dziennikarz z koronawirusem

Lokalny dziennikarz i jeden z miejskich radnych zostali zakażeni koronawirusem SARS-CoV-2. Ich przypadki prawdopodobnie mają związek z ogniskiem, które pojawiło się w Urzędzie Gminy Ostrów Wielkopolski. Z naszych informacji wynika, że dziennikarz miał kontakt z w/w urzędem. Obaj czują się dobrze. Obecnie w Urzędzie Gminy Ostrów Wielkopolski jest zakażonych 5 osób.

+

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Tortowy strach na sesji? Radnych odgrodzono taśmą od mieszkańców
18 komentarzy
18
0
Napisz co o tym sądziszx
×