OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Młodzież w rozbitym BMW na Strzeleckiej w Ostrowie

Młodzież w rozbitym BMW na Strzeleckiej w Ostrowie

W nocy około godz. 2:00 na skrzyżowaniu ulic Strzelecka i Ledóchowskiego zderzyły się BMW i Ford Kuga. Pierwszym wymienionym autem jechała młodzież z powiatu ostrzeszowskiego.

+

Na miejsce wysłano 1nzastep straży pożarnej do neutralizacji wycieków oraz karetkę z uwagi na bóle spowodowane wypadkiem.

Sprawcą okazał się kierowca z BMW.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  V Memoriał Lecha Topolana (ZDJĘCIA)
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×