OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Ostrowski ZUS wypłaca najniższą emeryturę w wysokości 45 groszy

Ostrowski ZUS wypłaca najniższą emeryturę w wysokości 45 groszy

ZUS w Ostrowie Wlkp. wypłaca najniższą emeryturę w wysokości 45 groszy. Otrzymuje ją kobieta, która przeszła na emeryturę w wieku 61 lat i pracowała 56 dni.

+

Najwięcej, bo 13,4 tysiąca złotych, otrzymuje mężczyzna, który przepracował 45 lat, a na emeryturę odszedł w wieku prawie 70 lat.

Najniższe emerytury w wielkopolskich miastach i tak są wyższe od najniższej emerytury w kraju. Otrzymuje ją m. in. mieszkanka Biłgoraja, która opłaciła składkę za jeden dzień. Dzięki temu co miesiąc dostaje całe 2 grosze.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Spór o wiadukt przy ul. Wrocławskiej. Miasto może stracić szansę na miliony z unijnego dofinansowania
36 komentarzy
36
0
Napisz co o tym sądziszx
×