OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Posadzili dziesiątki tysięcy kwiatów

Posadzili dziesiątki tysięcy kwiatów

Tradycyjnie na wiosnę posadzono na ostrowskich obszarach zielonych kwiaty. W tym roku naliczono ich 23 tysiące sztuk. Ten fakt w połączeniu z iście wiosennymi prognozami powinno nam uprzyjemnić chwile spędzane na zewnątrz.

+

Prognozy przewidują do +18 stopni Celsjusza jutro i troszkę chłodniej w kolejnych dniach. Będzie słonecznie co najmniej do końca tygodnia.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wracali do domu. Przelecieli nad rowem na obwodnicy Ostrowa (ZDJĘCIA)
17 komentarzy
Ala
8 lat temu

Proponuję tematy na kolejne dni. Np. Podlali kilkadziesiąt tysięcy kwiatków o 6. Później Podlali kilkadziesiąt tysięcy kwiatków o 12, a następnie Nie podlali kilkadziesiąt tysięcy kwiatków wogóle bo spadł deszcz…

Też złośliwy
odpowiada  Ala
8 lat temu

Ala kup sobie wibrator – męczy Cię brak orgazmów,więc szczytujesz głupotą w komentarzach,nie tylko na tym forum! Mogą być inne robótki ręczne….zamiast klawiatury komputerze. A jak cię dalej będziesz nudzić,to się rozbierz i pilnuj ubrania!

Ostrowiak
8 lat temu

Wolę żeby za pieniądze z moich podatków sadzono bratki na wiosnę niż żeby Szły do kieszeni sitwy pisowskiej w formie nagród „które im się należą”

turysta
8 lat temu

podoba mi się zieleń i kwiaty w Ostrowie,tylko czy nie można próbować innego układu czy innych kwiatów niż te bratki?? Naprawde dla mieszkańca staje się to już monotonne i czasem fajnie pokombinować,jak choćby klomb na rondzie koło Wbk…fajnie jest,jak coś zrobi WOW

Alf
odpowiada  turysta
8 lat temu

A co zrobic jak znajomy dyrektora zieleni tylko bratki ma pod szkłem…

17
0
Napisz co o tym sądziszx
×