OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Romowie budują grobowiec wielkości domku

Romowie budują grobowiec wielkości domku

Otrzymaliśmy informację o budowanym nietypowym grobowcu od zdegustowanych mieszkańców, odwiedzających groby swoich bliskich. Ich zdaniem budowlę można porównać do małego domku i będzie przytłaczać sąsiadujące groby. Zastanawiają się kto wyraził na to zgodę.

+

Cmentarzem przy ul. Bema w Ostrowie Wlkp. zawiaduje parafia pw. św. Antoniego. Każdorazowo to proboszcz/parafia muszą wyrazić zgodę na postawienie pomnika. Przy okazji inkasują 10% wartości inwestycji. Od osób związanych z powstającą inwestycją dowiedzieliśmy się, że jest to suma kilkudziesięciotysięczna.

Podobne konstrukcje z okazałymi ścianami istnieją już na tym cmentarzu. Jakie jest Państwa zdanie na ten temat?

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Projekt OSW rozgrzał ostrowski Amfiteatr. Młodzież pokazała swoją siłę!
1 Komentarz
1
0
Napisz co o tym sądziszx
×