OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dobry pomysł? Food Trucki na MajOSTaszkach

Władze Ostrowa zapowiedziały nową atrakcję dla uczestników tegorocznych MajOSTaszków. Będą nią Food Trucki. Co to takiego?

+

Food Trucki to samochody z jedzeniem, w których można nabywać potrawy z różnych stron świata. Niedawno pomysł był sprawdzany w Kaliszu i cieszył się dużym zainteresowaniem. Teraz podobną drogą chce iść Ostrów Wielkopolski.

Ostrowianie dzięki Food Truckom będą mogli spróbować przeróżnych potraw – z kuchni amerykańskiej, orientalnej czy meksykańskiej.

Przypominany, że tegoroczna edycja MajOSTaszków będzie odbywać się od 7 do 8 maja. Władze miasta zmieniły miejsce imprezy. Z parku zostanie ona przeniesiona nad zalew Piaski Szczygliczka. Scena będzie ustawiona na piasku.

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ilu
odpowiada  Inka
4 lat temu

Jak już tak bardzo chcą robic imprezy na piaskach to nie w maju tylko w miesiace letnie Lipiec Sierpień. Moze tez gwiazdkę na rynku przeniesmy na piaski

uorpek2007
4 lat temu

Czy będzie foodtrak zahira? jedyne co normalne do jedzenia reszta sztuczne pierdoły na chemii.

Inka
odpowiada  Ilu
4 lat temu

Co tu za jęczydupy komentują ostatnio to jakaś masakra jest :)))))

Ilu
4 lat temu

No tak Trzeba przenieść na piaski bo w Parku miejsca mało blisko, samochodem nie trzeba było jechać.
No oczywiście bo w maju to raz bywa 30 stopni a raz 15 Ciekaw impreza na piasku. do tego Parkingi pewnie płatne bedą aby mozna było wreszcie zarobić na tej imprezie wiec pewnie z 20zł sobie policzą.

oby sie tylko nikt nie utopił po ostrej alkoholizacji.

Po imprezie w parku to przynajmniej zarobili jeszcze restauratorzy z rynku i okolic, a tak zarobia najemcy na piaskach najwiecej. Widac jak władza uderza w ludzi

rzeźnik
odpowiada  Ostrowianin
4 lat temu

żebyś ty chłopie wiedział co jesz na co dzień w wędlinach które tak z apetytem konsumujesz chyba byś więcej do ust nie wziął więc nie wybrzydzaj .

Tubylec
odpowiada  wracam do kraju
4 lat temu

Nie jesteś na bieżąco. W Polsce Tusk i Komorowski już nie rządzą, a obecny prezydent Andrzej Duda mówił do emigrantów, że nie może was jeszcze namawiać do powrotu do ojczyzny, bo to co zrobiło PO przez 8 lat swoich rządów trzeba długo naprawiać.

Ostrowianin
4 lat temu

Za kuchnię amerykańską (fast-foody}, orientalną (psy, szczury) dziękuję. Niech się kaliszanie tymi kuchniami zajadają. Jedynie meksykańska jest godna zainteresowania.

Sofia
4 lat temu

Super pomysł

wracam do kraju
odpowiada  mieszkaniec Ostrowa
4 lat temu

jak to ? Przecież obecna władza obiecała nam godne życie, ja już się pakuję i wracam do kraju ponoć będę zarabiał w Polsce tyle samo co teraz w United Kingdom ? A ty tu kolego czy koleżanko o umieraniu miasta piszesz.

łasuch pospolity
4 lat temu

wreszcie coś konkretnego nie wiem kto pierwszy wpadł na ten pomysł ale już go lubię!

12
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x