Motocykliści chcieli się popisać. Policjanci wzięli ich w obroty

Podczas niedzielnych dożynek w Raszkowie dwóch motocyklistów postanowiło zwrócić na siebie uwagę. Przejeżdżając ulicą wzdłuż imprezy masowej kilka razy przegazowali generując duży hałas. Zachęcili w ten sposób do skontrolowania ich przez ostrowskich policjantów.

Okazało się, że pierwszy 25-latek na motocyklu suzuki nie miał uprawnień do kierowania tego typu pojazdem. Funkcjonariusze skierowali wniosek o ukaranie do sądu. Natomiast jego rówieśnik na motocyklu yamaha miał nieczytelną/niewidoczną tablicę rejestracyjną i został ukarany mandatem karnym.

Hałaśliwy motocykl pędzący w nocy przez miasto może obudzić tysiące ludzi. Dlatego też kolejne francuskie miasta instalują system „Meduse”. Składa się on z 4 mikrofonów mierzących poziom hałasu generowanego przez pojazd i kamery, która robi zdjęcie nadmiernie hałasującym kierowcom.

Właścicielom hałaśliwych pojazdów automatycznie wystawiane są mandaty. Na celowniku są przede wszystkim motocykle, ale karany jest każdy przekraczający normy hałasu.

CZYTAJ  Niestety czad zaatakował skutecznie

29 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
katon
3 miesięcy temu

po godzinie 22 00 zaczyna sie wycie ul. Paderewskiego Strzelecka ks. Majorka …./pytam sie gdzie jest Policja gdzie jest Pani prezydent ludzie rano do pracy musza wstac wypoczeci to jakis obłęd połowa z nich pewnie bez uprawnien za byle co to potraficie Panowie policjanci ukarac rowarzyste , a tam gdzie macie byc to Was nie ma…/

Adam
3 miesięcy temu

Pseudo motocykliści bardzo często pokazują moc pod krotoszyńskim mostem.

Krzys
3 miesięcy temu

Mundurowi brawo i tak dalej 👌

Wer
3 miesięcy temu

Nareszcie policja zaczyna w końcu słyszeć pora na inne pojazdy i samochody po wiejskim tiuningu

Opk
3 miesięcy temu

Melduję o białym grubym kosmonaucie na pseudo motocyklu 125 który myśli że hałas z tłumika idzie w parze z mocą. Osiedle Zębców i Strzelecka. Kwestia czasu.

Piotrek
3 miesięcy temu

Proszę o taki system „meduse” w centrum Ostrowa.

Last edited 3 miesięcy temu by Piotrek
Rrr
3 miesięcy temu

Wiejska impreza- tvp było też?

***** ***
odpowiada  Rrr
3 miesięcy temu

Żal ci dupę ściska ćw*ku,szykuj lepiej zeszyty do szkoły.

seniortakaprawda
odpowiada  ***** ***
3 miesięcy temu

Ładnie się przedstawiłeś. Obawiam się że kończyłeś wiejski uniwersytet.

asd
3 miesięcy temu

Bardzo dobrze tym gnojkom… 0 pożytku tylko problemy

Aaaaa
3 miesięcy temu

panowie Policjanci, wiem, że to czytacie. Weźcie się za tych ananasów na motocyklach, bo jak widać jest to grupa zagrażająca bezpieczeństwu i uprzykrzająca życie hałasem. Mój szacunek wraca jak reagujecie na ewidentne stwarzanie zagrożenia przez motocyklistów.

Renegat
3 miesięcy temu

Dobrze gówniakom, niedługo tornistry i do szkoły

29
0
Napisz co o tym sądziszx