Nowe fakty dot. gwałtu na młodej kobiecie

Powracamy do tematu zgwałcenia młodej kobiety w gminie Odolanów. Jak ustalono 55-letnj mężczyzna dopuścił się przestępstwa seksualnego na 21-letniej kobiecie w lesie.

Sąd na wniosek prokuratury podjął decyzję o aresztowaniu na okres 3 miesięcy podejrzanego w tej sprawie. To oznacza, że zarówno prokuratura jak i sąd są niemalże przekonani, że doszło do gwałtu. Ostateczna ocena materiału dowodowego zostanie oceniona we właściwym postępowaniu sądowym.

Do gwałtu miało dojść w Raczycach koło Odolanowa.

Jak ustaliliśmy, kobieta jechała z mężczyzną do lasu, bo tam miał mieć schowaną marihuanę. Ten wątek wyjaśniają śledczy.

CZYTAJ  Wizyta w lombardzie spowodowała przyjazd straży pożarnej, karetki i policji

29 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mietlas
6 miesięcy temu

śmiem sądzić, że tak dziewczyna z takimi możliwościami, nie puściłaby się nawet za pieniądze z takim starym gościem tym bardziej, że jak wiadomo wielce zamożnym księciem to on nie jest a jeśli by na tym jej zależało to raczej wzięłaby młodszego i bogatszego. Skusił ją narkotykiem ale wydaje mi się bez podstawy seksualnej i o tym w ogóle mowy nie było, chyba że w jego głowie.. dziewczyna normalnie pracuje wątpię by musiała upaść tak nisko. Poza tym nie bez przyczyny została ciężko pobita, bo prawdopodobnie działo się to wszystko wbrew jej woli.

Eskimos
6 miesięcy temu

Dla niej to normalna akcja tyle że tym razem gościu był niewypłacalny.

Namiętny Zbychu
6 miesięcy temu

Pochędożyć zawsze miło – gdy się cenę ustaliło. Jeśli jednak nie masz za co – kryminałem za to płacą. Rada wtenczas dobra – nie bierz pan się za bobra! Lepiej chowaj pan jebaka swego bartka do plecaka!

Survivalowiec
6 miesięcy temu

Chodźcie dalej po lasach to wszyscy tak skończycie! Do lasu się nie chodzi samemu, zwłaszcza jak się jest młodą ładną dziewczyną – bo okazja czyni przestępce. Największym zagrożeniem dla samotnie przebywające osoby w lesie jest spotkanie drugiej nieznajomej osoby – a już szczególnie po zmroku.
Bo oprócz kleszczy, żadne zwierzę w lesie człowiekowi nic nie zrobi, o ile człowiek nie będzie go prowokował. Wiem o tym bo trenuje survival i szkołe przetrwania. Chociaz te lasy kole Odolanowa nie są wcale takie straszne. W leśnictwie Wilcze Ługi znajduje się rezerwat Olbina, wraz z będącym na jego terenie uroczyskiem. To miejsce w dzień przyprawia o gęsią skórkę, nawet w słoneczny letni dzień jest tam niezbyt widno i między drzewami unosi się mgła. Każdemu, kto uważa się za dważnego cwaniaka, chojraka proponuję samemu wybrać się w to miejsce zwłaszcza kiedy zapada zmrok… To ciągłe uczucie ,,czyjejś” obecności obok nas, jakby ,,ktoś” nas obserwował zza drzew napawa grozą i dziwnym lękiem…

Walo
odpowiada  Survivalowiec
6 miesięcy temu

Ciekawie opowiadasz ale nie podawaj szczegółów miejscówki bo ludzie zaraz ja zasraja i zaśmieca

Survivalowiec
odpowiada  Walo
6 miesięcy temu

Masz racje. Trochę się wysypałem 🙁 Obecnie obowiązuje zakaz wstępu do powyższego rezerwatu, ponieważ po wichurach, sporo drzew (a jest tam naprawdę stary drzewostan i niespotykanej grubości występujące drzewa) się połamało, albo wyrwało się z korzeniami i teraz są oparte jedno o drugie – tzn drzewo ,,martwe” o tkwiące jeszcze korzeniami w ziemi. Leśnicy mają spory problem, bo stary las o charakterze puszczańskim i bogatym runie leśnym w owoce lasu i w paprocie długosza królewskiego nie pozwalają na wiazd ciężkim sprzętem, a cięcie piłą drzewa o obwodzie 3 metrów i wysokości 10 metrów to jak samobójstwo z opóźnionym zapłonem! Więc ja tam wchodziłem nie zbyt legalnie.
Leśnicy mieszka nawet nie kilometr od rezerwatu, więc jak się podjedzie samochodem (a ma ustawioną kamerę na drogę do rezerwatu) to zaraz podjeżdża jeepem, albo też można często spotkać tam straż leśną.

Z mojego doświadczenia spędzania czasu samotnie w lasach południowej Wielkopolski, Dolnegośląska, Łódzkiego, Opolskiego i Śląskiego o różnych porach roku i doby, mogę powiedzieć że największym niebezpieczeństwem będąc samemu w głębi lasu jest spotkanie drugiego człowieka i jeśli to nie jest grzybiarz, zbieracz jagód czy inny survivalowiec to można już nigdy z tego lasu nie wyjść. Dziki (o ile nie jest to locha z warchlakami), jelenie, łosie, czy nawet pojedyńczy, albo parka wilków raczej unika spotkania z człowiekiem. Poprzedni deszczowy rok to istna szkoła przetrwania z powodu mnóstwa kleszczy, komarów i coraz częściej występujących żmij w lasach. Ale i tak stary las – bez ingerencji człowieka, tak naprawdę zaczyna żyć swoim życiem po zachodzie słońca… A kiedy jeszcze mamy nad sobą rozgwieżdżonego niebo i tą nocną leśną orkiestrę jak pohukiwanie sów, śpiew majowych ptaków, piski patrolujących okolice jastrzębii, głośne nawoływanie spłoszonych żurawii, koncert ropuch nad bagnami, cykanie świerszczy, skowyt borsuków, jenotów, szelest jeży, delikatne trzaski gałęzi pod kopytami przemieszczających się saren, odgłosy spadających szyszek, ryki jelenii i pianie cietrzewii – to uwierzcie mi – nie potrzeba żadnych narkotyków, alkoholu i substancji odurzających, bo trzeba zachować trzeźwość umysłu i wytężyć wszystkie zmysły aby poczuć tą spowitą tajemniczością ekstaze życia tego ekosystemu/mikrokosmosu – tak zsynchronizowanego i tak uzupełniającego się…

Ale niestety, większość ludzi zmarnuje swoje nieudane życie na – pogoń za pieniądzem za wszelką cenę, narkotyzowanie się, upijanie, hulanki, łajdactwo, chęć przypodobania się komuś, ślepe zapatrzenie się czy naśladowanie jakiegoś idola, sianie nienawiści, rozsiewanie politycznych, czy światopoglądowych obelg, czy kombinatorstwo – nigdy nie doświadczając tego zatopienia się w harmonii natury…

Każdemu polecam, żeby choć raz w życiu zdobył się na taką odwagę, żeby najlepiej wiosną, albo latem, udać się co najmniej kilkanaście kilometrów od domu i to ROWEREM (żeby nie było tak łatwej i komfortowej możliwości powrotu)! do jakiegoś starego lasu liściastego na noc i samemu doświadczyć tej niesamowitej ekstazy tętniącego ,,swoim” własnym życiem nocnego lasu.

Roman
odpowiada  Survivalowiec
5 miesięcy temu

Ale też się rozpisałeś . Prawie jak Julian Tuwim .

No name
6 miesięcy temu

Miała być transakcja wymienna w lasku ja Ci dam ty mi coś dasz no ale pan oszukał nic nie dal ale wziął to co miał dostać dlatego zgłoszono cały ten gwałt bo gdyby sie wymienili nikt o niczym by sie nie dowiedział

Pedagod
6 miesięcy temu

Mała luźna w kroku cizia pojechała na bzykanie bo miała obiecane jaranie marysi za free. Jak się okazało po jaraniu i bzykaniu, młody sucz postanowił zarobić pare złotych, a starzec rzekł. Jarałaś do woli za moje to teraz papa…

Kkk
6 miesięcy temu

Chciała Marysię a dostała Mariana…

Tak czy inaczej jak kobieta mówi nie to nie… I Bartka chowaj do spodni

Koniur Bartek
odpowiada  Kkk
6 miesięcy temu

To wytłumacz to Bartkowi hahaha. Bartek jak już raz zerwie się ze smyczy i poczuje ten cudowny nektar to ciężko nad nim zapanować. A tak w ogóle to fajne określenie na koniura. Bartek haha bo yebne ze śmiechu.🤣🤣🤣🤣😆😆😆

Maciej
6 miesięcy temu

Jak czytam te komentarze tutaj to się nóż w kieszeni otwiera. Ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie. Znam ta sprawę głębiej i dziewczyna przeżywa katorgi teraz bo została brutalnie zgwalcona a jakieś zwyrole w internecie piszą takie rzeczy. JA PIxxxOLE karma was dopadnie przygotujcie się na to.

Pedagod
odpowiada  Maciej
6 miesięcy temu

Macieju… czy jak tam się zwiesz. 20to latka jesli samowolnie jedzie o północy ze starym capem to widocznie dała mu jasny sygnał , że jest chętna na bzykanie nocne po marysi i nie obwiniaj starego, ze jest winny bo sama się pchała na konika. A jak nie dostała za to kasy to wielce zgwałcona. Zwykła blachara i tyle…

Przedstaw się
odpowiada  Pedagod
6 miesięcy temu

Chodzicie do kościoła, udajecie świętych , a zachowujecie się jak knury. Banda zboków.

F 16
odpowiada  Przedstaw się
6 miesięcy temu

Banda zboków to tęczowe dziwolągi lgbt, które zaraz zniszczy małpia ospa i parchy na twarzy i całym ciele do końca życia. Tak się skończy wolna miłość!

Maciej
odpowiada  Pedagod
6 miesięcy temu

napisalem wyżej, ze nam to sprawę bardziej. Dziewczyna została brutalnie pobita i zgwalcona wiec co ty gadasz gościu? Nie wiesz, nie znasz szczegółów nie oceniaj.

Roman
odpowiada  Pedagod
5 miesięcy temu

Pedagog . Masz u mnie kolejkę . Kto o zdrowych zmysłach idzie do lasu ze starym . Tylko dziw…..

Mateusz
odpowiada  Maciej
6 miesięcy temu

Nie róbcie z niej jakieś niepełnosprawnej na umyśle albo dziewczynki po pierwszej komunii co może nie znać życia i nie wie po co facet takie sytuacje stwarza ale fakt jest faktem zachciało się staremu to za to odsiedzi

Emil
odpowiada  Maciej
6 miesięcy temu

Jejciu kurczę uważasz że też moze mnie ktos zgwalcic sami brutalne w koło

Gal anonim
6 miesięcy temu

a jego synalek nie święty od niego się zaczęło

Gal anonim
6 miesięcy temu

a jego synalek to święty? Od niego z tym ziołem się zaczelo

29
0
Napisz co o tym sądziszx