Matka ugodziła syna nożem

8-latek ugodzony w klatkę piersiową!
Tragiczna sytuacja w Kaliszu. 8-letni chłopiec z raną w okolicy klatki piersiowej trafił do szpitala. Dziecko jest w stanie ciężkim. Dalsze czynności prowadzone będą pod nadzorem prokuratora.

Do tragedii doszło dziś rano w jednym z mieszkań przy ulicy Zamkowej. Przed godziną 7:00 do szpitala w Kaliszu trafił 8-letni chłopiec z raną kłutą klatki piersiowej.
– Z naszych ustaleń wynika, że doszło do ugodzenia nożem 8-latka. Najprawdopodobniej zrobiła to matka, 33-letnia kobieta, która zajmowała mieszkanie wraz z synem – informuje portal faktykaliskie.pl kom. Witold Woźniak, z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Dziecko w chwili przybycia do szpitala było przytomne. Zaopatrzono mu odmę. Aktualnie przebywa w ostrowskim szpitalu, gdzie jego stan został ustabilizowany. Jak wynika z ustaleń policji, matka chłopca również była ranna.

Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności wydarzenia. Wkrótce więcej informacji.

POLECANE NEWSY
17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maciej
3 miesięcy temu

Nawet suka broni swoich szczeniąt. Żadna matka nie ma prawa na dźganie nożem swojego dziecka- 8 latek to jeszcze całkiem bezbronne dziecko. Wiadomo, ze dzieci potrafią dać w kość, ale rzucanie się z nożem na 8 letnie dziecko to już przesada. Z dziećmi też trzeba umieć rozmawiać. Nic nie tłumaczy takiego zachowania! Powinni jej odebrać dziecko i dożywocie za kratami.

RS
3 miesięcy temu

Kalisz to jednak patologia, nie ma dnia by ktoś kogoś nie zabił, wbił nóż, oblał kwasem, pobił, brak szacunku dla innych i samych siebie

olek
3 miesięcy temu

niedlugo wleza wanie to bedzie sie działo

Ona
3 miesięcy temu

Pierwsza sprawa kto wezwał policję skoro rzekomo sama ugodzila go nożem…? Bo skoro chciała zrobić mu krzywdę i sobie z tego co wynika ze wstępnych wniosków.

Pamelka
3 miesięcy temu

To potwór nie matka!

BMW 5
3 miesięcy temu

Mam 8 letniego syna … W głowie mi się to nie mieści.
Jak można zrobić taką krzywdę własnemu dziecku …

Mieszkaniec
3 miesięcy temu

Debilka….to jest efekt brania 500plus i siedzenia na dupie w domu ..do roboty uo głupie pomysły wyjdą z łba

krzysztof
3 miesięcy temu

szczepionki zaczynają działac

Pracownik produkcji
3 miesięcy temu

Miałem pracować w Kaliszu , ale bym musiał dojeżdżać dwoma autobusami ( z przesiadką w Kaliszu ). Praca dobra , tempo pracy normalne „nie mordercze” , zarobki duże. Jedyna wada to 3 zmiany , ale wiem jakie mieszka penerstwo w Kaliszu. Jeszcze by mnie tam zabili albo zrobili ze mnie kalekę. Wiadomo , że mnóstwo ćpunów i alkoholików tam mieszka , bez pracy i bez perspektyw na przyszłość. ( Napadają na ludzi nieroby jedne) Po co kusić los? A mam dla kogo żyć. Minimum 3000 na rękę , umowa o pracę itd. Jak na Ostrowskie warunki , to jest ok. Autem by mi się nie opłacało tam dojeżdżać ( za drogo ). Odrzuciłem tą ofertę pracy , wolę pracować za mniejsze pieniądze ale spokojnie dojeżdżać do pracy a nie cząść gaciami w obcym mieście, zwłaszcza jakbym wracał z drugiej zmiany, czy na przykład jechał na nockę , czy mnie nie napadną itp. Tym bardziej jakby się dowiedzieli , że jestem z Ostrowa , to dopiero , by mi zgotowali piekło. W Ostrowie też jest patologia , ale w Kaliszu to już mordowania , z tego co słyszałem , tam nie jeden wyłapał kosę, nawet w biały dzień , bo się postawił bandytom.

Last edited 3 miesięcy temu by Pracownik produkcji
syn gromu
3 miesięcy temu

Patola nie powinna się rozmnażać, bieda rodzi biedę

17
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x