Śmiertelny wypadek odkryty po kilku godzinach

Dopiero po dłuższym czasie odkryto wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Ojciec ofiary odnalazł w polu roztrzaskany samochód marki chevrolet. Wypadek miał miejsce koło Koźmina Wielkopolskiego w Orline.

Zgłoszenie do służb wpłynęło przed godziną 6 rano na drodze krajowej nr 15 pomiędzy Koźminem Wlkp., a Wałkowem. Najprawdopodobniej 50-letni kierowca chevroleta stracił panowanie nad autem, uderzył w przydrożne drzewo i kilkukrotnie dachował. Poszkodowany mężczyzna wypadł z auta.

Strażacy, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce wypadku, widząc ciało leżące w polu przystąpili do reanimacji. Później medycy stwierdzili zgon 50-letniego mężczyzny.

POLECANE NEWSY

6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
js
11 miesięcy temu

Już nie musi się spieszyć. Już się nigdzie nie spóźni.

Kierowca
11 miesięcy temu

Usunąć wszystkie drzewa w pasie drogowym. Problem śmiertelnych wypadków na drzewach minie.

Lech
11 miesięcy temu

To moje rodzinne strony. Na tym łuku było już kilkanaście wypadków, między innymi zginął tam mój kolega z klasy ze wsi Dymacz, miał do domu jeszcze ze 150m. Ciekawostką jest że 200m dalej jest cmentarz. No i jeszcze w tym miejscu jakby kierowcy zapominali że nie wystarczy być „mistrzem prostej”, tu trzeba być „mistrzem zakrętu”, tym bardziej że pomiędzy łukiem a cmentarzem jest nieduży las a tuż za nim następuje bardzo często uderzenie wiatru od strony zachodniej.

Mędrca
11 miesięcy temu

Nie miał pasów to wyleciał. Pozdrawiam wszystkich pajaców którzy jeżdżą bez….

januz
11 miesięcy temu

Spiesz się powoli !

Prorok
11 miesięcy temu

I znowu prędkość… Szanujmy się bo niedługo okaże się że więcej ludzi ginie na drogach niż pod respiratora i…

6
0
Napisz co o tym sądziszx