Złoty medal dla ostrowianek

Trzeci złoty medal trzeci rok pod rząd naszych Złotek ze sztafety 4x100m!!

Dziewczyny w składzie: Ewa Piaszczynska, Oliwia Klar, Dagmara „Dadżi” Adamcio, Inga Kanicka i rezerwowa Julia Podruczna zwyciężyły w Mistrzostwach Polski U18 z nowym rekordem Ostrowa w sztafecie 4x100m z czasem 47,47s🔥💪💛💙

Drugie miejsce zajęła ekipa z WLKS Wrocław a trzecie AZS Łódź.
10 minut później mogliśmy cieszyć się z drugiego medalu w sztafetach. Tym razem po pasjonującej walce nasi chłopacy zdobyli srebrny medal Mistrzostw Polski w sztafecie 4*100m z czasem 42.58. 🔥🔥🔥💪💪💛💙
Szkoda gorszych zmian bo była szansa nie tylko na złoto ale również rekord Polski w tej kategorii wiekowej (U18- 41.82s). Zwyciężyła ekipa z AML Słupsk z czasem 42.35s.

Świetnie we Włocławku spisali się nasi zawodnicy startujący w konkursie skoku w dal 👏👏👏

4 miejsce z nowym rekordem życiowym na stadionie wywalczył Kuba Robotnikowski z wynikiem 6,71m👏💪🔥🔥 medal przegrał o zaledwie 1cm 😪

5 miejsce w skoku w dal zdobyła ze świetnym skokiem na odległość 5,57m Julka Podruczna 💪👏🔥🔥 natomiast 7 miejsce zajęła Dagmara Adamcio z rezultatem 5,34m.

Do finału w biegu na 200m który odbędzie się jutro awansowali wszyscy nasi reprezentanci!!! 💪💪🔥🔥 Inga Kanicka (4 czas eliminacji), Oliwia Klar (8 czas eliminacji) oraz Kacper Zimniak (6 czas eliminacji) 🔥

Bez problemów przebrnęła eliminacje również nasza skoczkini wzwyż Emilia Twardowska uzyskując w pierwszej próbie wymagane minimum 160cm💪💪
Ta sztuka niestety nie powiodła się naszym pozostałym reprezentantkom Zosi Wojciechowskiej i Darii Rybak.

Dzisiejsze złoto i srebro to odpowiednio 17 i 18 medal naszego klubu w tym roku!! 💪🔥🔥🔥 tym samym wyrównaliśmy nasze rekordowe zeszłoroczne osiągniecie 🔥🔥🔥🔥🔥💛💙