OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ciężarówka niemal spadła z wiaduktu w Antoninie (aktualizacja)

W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do groźnej kolizji na wiadukcie w Antoninie. Ciężarówka omal nie spadła z wiaduktu w pobliżu torowiska.

Wykonawcy bariery energochłonnej na wiadukcie w Antoninie mogą być z siebie naprawdę dumni. Ciężarówka załadowana butelkami z wodą wpadła w poślizg i uderzyła we wspomniane bariery. Ich solidna konstrukcja pozwoliła wytracić prędkość i nie doprowadzić do wypadnięcia pojazdu.

Kierowcy nic się nie stało. Na drogach regionu miejscami było bardzo ślisko. Szczególnie trzeba uważać na wiaduktach, gdzie szybciej zamarza nawierzchnia.

Aktualizacja:

Policja wytyczyła objazdy przez Dębnicę dla osobówek i przez Odolanów dla ciężarówek. Przód samochodu ciężarowego udało się wydobyć o godz. 7 rano.

POLECANE NEWSY
14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
***** ***
8 miesięcy temu

Akurat droga był przejezdna na Kalisz, na Ostrzeszów nie, ale ja zapytałam policjantów i mnie pokierowali dobrze, skoro kierują ruchem to znaczy że coś się stało droga zamknięta , wystarczy zapytać to nie boli moi drodzy 👌

Antek
8 miesięcy temu

Samochód może być uszkodzony od środka

człowiek człowiekowi wilkiem
8 miesięcy temu

Tyle osób hejtuje policjantkę, a ktoś jej podpowiedział że droga jest nieprzejezdna przez roboty drogowe? Raczej nie. Jakieś niepełnosprawne społeczeństwo nam rośnie od tego internetu. Lepiej bezimiennie się wykazać w necie, niż pomóc drugiemu człowiekowi. A dlaczego ja ? A nie on?

Sms
8 miesięcy temu

To wina organizacji ruchu w tym miejscu a nie policji. Każde zdarzenie drogowe powoduje utrudnienia w ruchu więc co to za rewelacja.

Batonik
8 miesięcy temu

Organizacja objazdów katastrofa, żeby u siebie na podwórku nie potrafić zorganizować sprawnego objazdu to jest dno i pięć metrów mułu, ave Ostrowska drogówka, żal było na to patrzeć co się działo, nie wspominając już o osobach „kierujących”, a raczej próbujących kierować ruchem na skrzyżowaniu, kalectwo poziom hard.

bc
8 miesięcy temu

I nawet samochód mało uszkodzony.

Obserwator
8 miesięcy temu

Ta policjantka to tępa dzida jest, że tępa jest.

***** ***
8 miesięcy temu

A idź powiedz do Naczelnika albo złóż skargę no jak to przecież wykonywali swoje obowiązki w należyty sposób . Ale tak jest jak nieroby i osły idą do policji bo tam nie trzeba pracować wystarczy być . Żenada dla całej policji , po pierwsze że dają się idiotą kierować a po drugie za ich nieudolność 🤮🤮🤮

Migotka
8 miesięcy temu

Pani POlicjantka nie może w pracy używać google maps więc dlatego nie wiedziała, że droga jest zamknięta. A wystarczyło włączyć yanosika 😀

Johny
8 miesięcy temu

Dokładnie najważniejsze a czy pani funkcjonariusz miała maseczkę ?

14
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x