Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

reFashion – giełda odzieży i biżuterii

28 maja @ 12:00 - 19:00

Zapraszamy do udziału w giełdzie reFashion, która odbędzie się w murach Starej Przepompowni już 28 maja.
Giełda odzieży i biżuterii reFashion to wyjątkowe wydarzenie, na którym można znaleźć wiele inspiracji i niepowtarzalnych elementów garderoby. Na tej giełdzie króluje kreatywność i ekologia, a każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Odzież używana, którą będzie można znaleźć na takiej giełdzie, to przede wszystkim ubrania, które zachowały swoją wartość. Można tu znaleźć zarówno modne ubrania z ubiegłych sezonów, jak i unikalne, niepowtarzalne części garderoby. Wszystko to w rewelacyjnych cenach.
Na giełdzie pojawi się również odzież nowa i biżuteria oraz wszelkiego rodzaju dodatki. Wykonane z dbałością o detale i zróżnicowanych materiałów, są one pięknym uzupełnieniem każdej stylizacji. Niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki.
Giełda reFashion, to inicjatywa, miejsce i czas by znaleźć coś wyjątkowego dla siebie i wziąć udział w działaniach ekologicznych, które wpisują się w idee zrównoważonego rozwoju. Giełda odzieży nowej, używanej, obuwia i biżuterii to świetne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie unikalność i styl.

Szczegóły

Data:
28 maja
Godzina:
12:00 - 19:00

Miejsce wydarzenia

Klub Stara Przepompownia
Ul. Raszkowska 78
Ostrów Wielkopolski, 63-400 Polska
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *