Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KWARTALNIK – KONSTELACJA DŹWIĘKÓW 2023 | Baum Electronic | Aroganci | Pola

31 marca @ 19:00 - 21:00

25zł

Data: piątek, 31.03.2023, godz. 19:00
Miejsce: Forum Synagoga

 

KWARTALNIK – KONSTELACJA DŹWIĘKÓW 2023

Zapraszamy na fascynujący nowy cykl imprez muzycznych do Forum Synagoga. Podczas czterech spotkań w 2023 roku będzie można zanurzyć się w świat muzyki nowoczesnej,  w której dominują połączenia wielu gatunków i stylów, jakie obecnie znajdują się w kręgu zainteresowań twórców projektów nieoczywistych, a niezwykle ciekawych brzmieniowo i strukturalnie. Akustyczne brzmienia łączą się z industrialnymi i elektronicznymi, klasycznie komponowane akustyczne ballady i piosenki wzbogacone są o szerokie plany i przestrzenie, w których ważny jest nastrój i nieco tajemnicza aura, przeznaczona dla słuchaczy o wyrafinowanych gustach. W Forum Synagoga takiej muzyki słucha się wspaniale!

KWARTALNIKU jedni debiutują, inni potwierdzają swoją już uznaną klasę. Każdy z projektów proponuje nieco inny świat muzyczny, więc nie ma mowy o monotonii. Współorganizator i pomysłodawca cyklu, Michał Śpigiel, znany nam już z wielu edycji TEMPLE OF SILENCE- MIĘDZYNARODOWYCH SPOTKAŃ MUZYKÓW organizator, fan i znawca, zapewnia w każdej kolejnej odsłonie całą gamę wyjątkowych prezentacji artystycznych osiągnięć muzyków ambitnych i nietuzinkowych.

W najbliższej Konstelacji Dźwięków znajdą się: zespół POLA (Olszewska/Komosiński), duet AROGANCI (Szymon Priebe/Przemek Kiełpiński z Bydgoszczy) oraz BAUM ELECTRONIC (Arek „Baume” – Arkadiusz Wolski z Wrocławia).

 

Zapraszamy do nabywania biletów na tę imprezę w cenie 25 zł – w kasie Forum Synagoga

Szczegóły

Data:
31 marca
Godzina:
19:00 - 21:00
Koszt:
25zł

Miejsce wydarzenia

Forum Synagoga
ul. Raszkowska 21
Ostrów Wlkp.,
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *