Świetna gra piłkarzy! Ostrovia wygrywa 3:1 (wideo)

Świetne spotkanie rozegrali w sobotę piłkarze Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski. Na własnym boisku pokonali Spartę Brodnica 3:1.

Wynik spotkania w 13 minucie otworzył Łukasz Wiącek. Bramka padła po stałym fragmencie gry. Później gospodarze mieli kolejne szanse, żeby podwyższyć prowadzenie, ale niestety piłka po ich strzałach nie znajdowała drogi do bramki. Tak było aż do doliczonego czasu pierwszej połowy. Goście dostali wtedy bramkę do szatni. Piłkarze Sparty w środku pola nie potrafili zatrzymać Michała Giecza, który dograł piłkę do Marka Szymanowskiego. Jego precyzyjny strzał dał rezultat 2:0.

Po zmianie stron w roli asystującego wystąpił z kolei Szymanowski. Tym razem to on dograł piłkę do Giecza, a ten uderzeniem głową podwyższył w 53 minucie na 3:0. Wtedy było już w zasadzie jasne, że jest „po meczu”.

Gości było stać tylko na honorowe trafienie. W 70 minucie przyjezdni zdobyli bramkę po strzale Tomasza Gródka.

Zachęcamy do obejrzenia wideorelacji z tego wydarzenia.