BM Slam Stal przegrała z Asseco Gdynią 76:80

Dzisiejsza przegrana popsuła nastroje kibicom żółto-niebieskich barw. BM Slam Stal przegrała z Asseco Gdynią na własnej hali 76:80. Kluczem do zwycięstwa drużyny gości była skuteczna obrona.

+

Pierwsza kwarta zakończyła się obiecującym 4-punktowym prowadzeniem. Druga kwarta należała do gości, którzy nie dość, że odrobili stratę, to jeszcze uzyskali cztery punkty przewagi. Trzecia kwarta zwiastowała pobudzenie zespołu BM Slam Stali do skutecznej walki. Gospodarzenie zdobyli 7 punktów. Jednak trzecia kwarta zakończyła się raptem remisem 58:58.

W końcówce czwartej kwarty to Asseco Gdynia udowodniła przewagę i zwyciężyła na trudnym parkiecie zdobywając cztery punkty przewagi.

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Asseco Gdynia 76:80 (23:19, 17:25, 18:14, 18:22)

BM Slam Stal: Aaron Johnson 22, Duane Notice 9, Michał Chyliński 7, Tomasz Ochońko 7, Jure Skifić 12, Szymon Łukasiak 1, Łukasz Majewski 3, Adam Łapeta 3, Mateusz Kostrzewski 10, Grzegorz Surmacz 2.

Asseco: Filip Put 18, Piotr Szczotka 17, Przemysław Żołnierewicz 17, Krzysztof Szubarga 14, Marcel Ponitka 7, Dariusz Wyka 4, Jakub Garbacz 3, Bartosz Jankowski 0, Mikołaj Witliński 0.