Z pałką teleskopową okradli sklep na Kościelnej

Dwa mężczyźni dokonali zuchwałego napadu rabunkowego na sklep przy ulicy Kościelnej w Ostrowie. Policja poszukuje sprawców.
- Artur Kurczaba, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wlkp.

Kobieta nie doznała żadnych obrażeń.  Początkowe doniesienia medialne mówiły o 3 tysięcznym utargu, co jest nieprawdą. Z naszych ustaleń wynika, że pieniądze były przygotowane na uregulowanie płatności względem dostawcy towaru. Sprawcy mieli czarne szaliki maskujące twarz.

Źródło: własne/Katarzyna Wawrzyniak/Marek Radziszewski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. OSTROW24.tv nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Publikując tekst zgadzasz się z zasadami komentarzy.

Miniatura użytkownika V-2
co to znowu za jąkałe komdianci wystawili w tej Policji - co on dotychczas robił ?? przewodnik REXA . Pewnie tamten juz nie chciał lac wody na rozkaz .
Miniatura użytkownika Sprawca
Hue Hue, nigdy mnie ze złapią!!!!!!!
Miniatura użytkownika grass
Bliski jak mama to napisz jaki sklep, może się pomoc znajdźie...
Miniatura użytkownika bliski
to moja mama. po jednej ręce albo tatuaż na czole ZŁODZIEJ.
Miniatura użytkownika naiwny
@Bliski odpuść chłopcze, walentynki były więc nie bądźmy tacy surowi dla młodzieży:) na prezent do dziewczyny potrzebowali, jak zapracują to oddadzą
Miniatura użytkownika Bliski
w normalnym kraju sprawca takiej kradzieży drapał by się po głowie tylko jedną ręką. a osoba co wskazała sprawce medal i nagrodę a jakby przy okazji sama tą rękę obcieła to dodatek za nie angażowanie kata.
Miniatura użytkownika Garsssssssijjjja
to napewno byl zorrrrrrrrrrrro z koniem:)

Dodaj opinię

maksymalnie 1000 znaków